۳ نکته نوآورانه برای مرتب کردن دراور ها و کشو لباس ها

زمان مطالعه
3 دقیقه

کشو و دراور نامرتب

همه ما دراور ها و کشو هایی پر از خرت و پرت داریم که اوضاع آن ها همیشه به هم ریخته است. وقت زیادی می گذاریم و همه چیز را مرتب می چینیم داخل کشو ها بعد زمانی که دنبال یک چیز می گردیم همه چیز را به هم می زنیم تا آن را پیدا کنیم و دوباره روز از نو و روزی از نو!

اینجا سه نکته ی نوآورانه برای منظم کردن دراور ها را توضیح می دهیم که نه تنها باعث می شوند که کشو های شما منظم بشوند بلکه مهمتر از آن با این روش ها کشو های شما همیشه منظم خواهند ماند.

۱- بجای پر کردن کشو ها از پایین به بالا، آن ها را از جلو به انتها پر کنید

دراور و کشو مرتب شده

حجم زیادی از کشو های ما را لباس ها اشغال می کنند. بجای اینکه لباس ها را روی هم بچینیم، روش بهتر آن است که آن ها را تا کرده و از کنار بچینیم به گونه ای که کشو را از جلو به عقب پر کنیم. همانطور که در تصویر می بینید، این روش باعث می شود که با باز کردن دراور بتوانید با یک نگاه همه ی لباس های داخل آن را ببینید و دیگر نیازی به گشتن زیر لباس ها و به هم ریختن آن ها نیست.

۲- از ظروف برای نگهداری اشیا کوچک استفاده کنید

برای نگهداری اشیا کوچک مانند گردنبند ها، گوشواره ها، ساعت و اشیا کوچک دیگر که در کشو ها دارید می توانید از ظروف های مختلف استفاده کنید. برای مثال گوشواره ها را در یک قوطی کوچک، دکمه های اضافی لباس ها را در یک جعبه مقوایی و پول های خرد را در یک ظرف فلزی کوچک نگهداری کنید.

۳- کشو را با قرار دادن شمع، تازه نگهدارید

کشو ها فضای بسته ای هستند و بعد از مدتی لباس ها و وسایل دیگر بوی ناخوشایندی به خود می گیرند. می توان با قرار دادن یک شمع معطر در کشو (نیازی نیست که حتما شمع نو باشد) و یا یک صابون باعث خوشبو شدن لباس ها شد. حالا بعد از چند روز که کشو را باز می کنید از بوی بسیار خوب آن لذت می برید.

اشتراک در
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Danial

 

 

قسمت اولش خیلی به کارم اومد،ممنون روباه 🙂

1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x